دانلود مقاله

بیونت


 

 

  

خانه » دانلود رایگان مقالات

دانلود رایگان مقالات

همیشه یکی از دغدغه‌های دانشجویان و محققان ایرانی دسترسی به مقالات روز جهان بوده است. به دلیل وجود بعضی از مشکلات، خرید مقالات علمی برای بسیاری از دانشجویان و محققان کشورمان امکان‌پذیر نیست. ازاین‌رو ما در بیونت تصمیم گرفتیم قدم کوچکی دراین‌باره برداریم. سعی ما بر این است که در کمترین زمان ممکن و به‌سادگی هرچه تمام‌تر شما دوستان به مقالات موردنظر خود دسترسی داشته باشید. دانلود مقالات از بیونت بدون نیاز به ثبت‌نام یا پرداخت هزینه‌ای انجام می‌پذیرد. شما تنها نیاز به DOI مقاله موردنظرتان دارید، DOI را در کادر مربوطه وارد کرده و بر روی دکمه دریافت کلیک کنید، اکنون مقاله موردنظر شما آماده دانلود است.

DOI یا Digital Object Identifier یک استاندارد جهانی برای شناسایی و دسترسی به مقالات در محیط دیجیتال است. DOI هر مقاله، معمولاً پس از انتشار الکترونیکی آن، توسط ناشر تعریف‌شده و در صفحه اول نسخه الکترونیکی مقاله و همچنین در صفحه اینترنتی مربوط به آن مقاله درج می‌شود. شما عزیزان کافی‌ست در صفحه مقاله موردنظر خود توسط کلیدهای Ctrl و F حروف DOI را جستجو کرده و عبارت مقابل آن را در کادر زیر وارد کنید. DOI با عدد ۱۰ شروع شده و شامل یک پیشوند و پسوند است که با علامت / از هم جدا می شود. مانند:

doi: 10.1186/s13059-015-0584-6

doi: 10.1038/nature14098

doi: 10.1073/pnas.1411761112

لازم به ذکر است سرورهای دانلود مقالات متعلق به سایت بیونت نمی‌باشد. در این سرورها امکان دانلود مقالات از بیش از ۹۰% ناشران و مجله‌های معتبر دنیا در زمینه‌های مرتبط و غیر مرتبط با بیولوژی وجود دارد.

برای تقویت و ادامه حیات سایت در صورت تمایل از بیونت حمایت کنید

حمایت مالی از بیونت

 

لینک اصلی:


لینک کمکی:


تعداد دانلود: 632510

  • نویسنده : بهزاد دماوند
  • تاریخ انتشار : ۲۲-۰۴-۹۴


  1. مریم گفت:

   سلام، پیروز و پاینده باشید

  1. اکرم گفت:

   ضمن تشکر و قدردانی از شما عزیزا، چن روزی است دانلود مقالات (مقالات سایت امرالد) دانلو نمی شو. در صورت امکان بررسی نمایید

    • بهزاد دماوند بهزاد دماوند گفت:

     بررسی شد و مشکلی از بابت دانلود وجود ندارد
     لطفا دوباره امتحان کنید
     مطمئن شوید DOI را به درستی وارد می کنید

  1. مریم گفت:

   سلام
   پیروز و پاینده باشی بیونت

  1. ggg گفت:

   Edible films and coatings: a review [1986]
   سلام این منبع doi فکر میکنم نداره
   امکانش هست شما چک کنید ببینید می تونم پیداش کنم یا نه؟؟؟
   ممنون میشم
   احتیاج دارم

  1. آرش گفت:

   سلام ببخشید از این سایت میشه مقالات سیویلیکا دانلود کرد؟