×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۷ شهریور - ۱۳۹۸  
true
true
مرگ های ناشی از سکته ی قلبی رو به کاهش است یا افزایش؟

مرگ های ناشی از سکته ی قلبی رو به کاهش است یا افزایش؟

محققان روند مرگ و میر در بیماری های قلبی_عروقی در ۲۳ کشور را مورد برسی قرار دادند.
در آمریکا و برای زنان کانادایی ، میزان مرگ ناشی از بیماریهای قلبی عروقی در سالهای اخیر افزایش یافته است ، در حالی که سالانه، در استرالیا ، انگلستان و نیوزلند مرگ و میر ناشی از بیماریهای قلبی عروقی ۲۰ تا ۵۰ درصد کاهش میابد.

آلن لوپز ، کارشناس دانشگاه ملبورن گفت: تحقیقات نشان می دهد که چاقی یا رژیم غذایی ضعیف ممکن است در کاهش سرعت مرگ و میر بیماریهای قلبی عروقی نقش مهمی داشته باشد. هر یک از این کشورها،میزان چاقی بسیار بالایی دارند. در استرالیا نزدیک به یک سوم بزرگسالان چاق هستند. “
وی ادامه داد: این افزایش سطح چاقی به این معنی است که بخش قابل توجهی از جمعیت در معرض خطرات بیماری های قلبی عروقی مرتبط با اضافه وزن قرار گرفته است

تیم آدیر ، محقق دانشگاه ملبورن گفت: تحقیقات ما نشان می دهد که، بهداشت عمومی تاثیر مثبتی بر کاهش مرگ و میر بیماری های قلبی عروقی در ۵۰ سال گذشته شده است. دکتر آدیر گفت: “برای مقابله با این بیماری ، سرمایه گذاری قابل توجهی در پیشگیری از بیماری انجام می شود ، به ویژه آنهایی که با هدف افزایش فعالیت بدنی ، بهبود رژیم غذایی و کاهش چاقی انجام می شوند.”

بیوتکر، بزرگترین جامعه بیوتکنولوژی کشور

Disrupting immune cell behavior may contribute to heart disease and failure, study shows

Date: July 24, 2019
Source: Johns Hopkins Medicine
Summary:
A new study provides evidence that when circulating anti-inflammatory white blood cells known as monocytes fail to properly differentiate into macrophages — the cells that engulf and digest cellular debris, bacteria and viruses — certain forms of heart disease may result.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true